PTYD Haber

Birleşerek Güçleniyoruz

Asiyed

Birleşerek Güçleniyoruz

PTYD olarak “Birlikten kuvvet doğar” düsturu ile çıktığımız sektörel yolculukta bir ilkin daha atına imza atmaktan gurur duyuyoruz.

Sektörümüzün tek ses, tek nefes olması adına 2008 yılında kurulan Türkiye’nin Profesyonel bina ve site yöneticiliği alanında ilk STK’sı olan genel merkezi Antalya’da bulunan ve Av. İbrahim GÜLLÜ nün Genel Başkanlığını yürüttüğü Apartman ve Site Yöneticileri ve Sakinleri Derneği ile Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren 2012 yılında kurulan Tüketici Başvuru Merkezi Derneği anlaşmaları İçin Cennet ilimiz Antalya da 5.ve 6.İşbirliği Sözleşmemizi yapmış bulunmaktayız.

Bu birliktelikte desteklerini ve iş birlikteliği teklifimizi derneğimizden ve sektörümüzden esirgemeyen TRFMA Dernek Başkanımız Sn. Gökçenur ÇELEBİOĞLU’na ETYD Dernek Başkanımız Sn.Özcan AKSU’ya ESSYÖNDER Dernek Başkanımız Sn.Ali SEKİZLER’e ve son olarak anlaşma yaptığımız ASİYED ve TBM Dernek Başkanımız Av. İbrahim GÜLLÜ’e TBM Genel Sekreteri Sayın, Mehmet Tulga DÜLDÜL Derneklerimizin Yönetim Kurullarına, PTYD üyemiz Murat ERDOĞAN’a ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Kudret TÜRK’ü temsilen katılan Apsiyon Antalya Bölge Satış Yöneticisi Hüseyin ATEŞ’e sektörümüz adına teşekkürlerimiz borç biliriz.

Profesyonel Tesis Yöneticileri Derneği
Kurucu Başkanı
Yahya SAĞIR